Reference

Reference klientů společnosti Drobiš & Novotný, advokáti, s.r.o., které lze nalézt veřejně na google.com a firmy.cz.

Google.com hodnocení

Migel Bein
Migel Bein
21:43 23 Nov 22
Advokátní kancelář mohu vřele doporučit.Profesionalita, lidský přístup, trpělivost a ochota.Při řešení odškodnění dopravní nehody, dle mého názoru, skvělý výsledek.Mnohokrát děkujeme.Manželé Rychnovští
Gabriela Abdeslamová
Gabriela Abdeslamová
14:29 18 Nov 22
Mohu jen doporučit. Velmi seriózní jednání, rychlé vyřízení a výsledek lepší, než jsem čekala. Nezletilá dcera je zdravotně postižená a při dopravní nehodě si zlomila prst pravé ruky a utrpěla pohmožděniny těla. AK nejenže vymohla odškodnění ve výši znaleckého posudku bolestného, ale dokonce si od nás nevzala ani procenta z vymožené částky. Takže děkuji znovu mnohokrát nejen za profesionalitu ale i za lidskost.
Ivana B. Klusová
Ivana B. Klusová
14:45 16 Oct 22
Se službou právní pomoci online této kanceláře jsem byla maximálně spokojená. Od prvního kontaktu po finální výsledek vše probíhalo profesionálně, v krátkých časových lhůtách a z klientského hlediska velmi přátelsky. Doporučuji.
Kateřina Vršanská
Kateřina Vršanská
07:47 27 Sep 22
Spolupráci s touto kanceláří si nemohu vynachválit. To co se z počátku zdálo jako banalita, se přeměnilo v problémy ze strany viníka a odmítnutí pojišťovny uhrazení škody a nebýt pana Novotného a jeho kolegů, zdárného konce bych nedosáhla. Děkuji.
hana zabranska
hana zabranska
06:36 30 Aug 22
Naprosto skvělý a profesionální přístup. Hodně mi pomohli při vymáhání odškodnění pracovního úrazu, bez nich bych nedostala nic. Pokud jste prodělali pracovní úraz velice doporučuji se obrátit právě na tyto právníky, protože vám pomůžou dostat vše na co máte nárok a hlavně vám i řeknou na co všechno máte nárok. Já sama byla velice mile překvapená.Skvělá spolupráce!Ještě jednou děkuji =)
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Firmy.cz hodnocení

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Reference

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.