Advokátní úschova

Poskytujeme advokátní úschovu kupní ceny při převodu nemovitostí. Advokátní úschova kupní ceny nemovitosti představuje vhodné a bezpečné řešení úhrady kupní ceny.

Při realizaci advokátní úschovy si zakládáme na informování klientů o všech pohybech na účtu advokátní úschovy a rychlém zaslání potvrzení klientům o přijetí a výplatě jakékoliv platby.

Advokátní úschovu realizuje advokátní kancelář Drobiš & Novotný, advokáti s.r.o., která je oceňovanou advokátní kanceláří v soutěži Právnická firma roku a také byla zařazena do nominací v kategorii retailová advokátní kancelář roku od magazínu Lawyers & Business. Na internetu naleznete více než 100 pozitivních recenzí naší kanceláře. Proto se na nás můžete s důvěrou obrátit.

Cena advokátní úschovy kupní ceny nemovitosti

Proč využít služeb právníka

Specializace na nemovitostní právo

Zaměřujeme se na převody nemovitostí.

Bezpečná úschova kupní ceny nemovitosti

Jsme advokáti zapsaní v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou.

Pojištění advokáta za škodu

Jsme pojištěni za případnou odpovědnost za škodu a odpovědní za bezchybnost advokátní úschovy.

Rychlá komunikace s klienty

Informujeme klienty o jakémkoliv pohybu na účtu advokátní úschovy.

Příběh Elišky

Eliška se rozhodla ke koupi bytu v ceně několika milionů korun. Při vyjednávání kupní smlouvy k převodu nemovitosti žádal prodávající úhradu kupní ceny před zápisem jejího vlastnictví bytu v katastru nemovitostí. Eliška nás oslovila s žádostí o návrh řešení úhrady kupní ceny bytu k ochraně jejího majetku. Vstoupili jsme do jednání s prodávajícím a domluvili jsme se na využití advokátní úschovy a výplatě kupní ceny nemovitosti po zápisu Elišky jako vlastníka bytu. Převod bytu byl na katastru následně úspěšný a obratem byla kupní cena vyplacena z advokátní úschovy prodávajícímu.

Nezávazná poptávka - Advokátní úschova

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.