Advokátní úschova kupní ceny nemovitosti

Advokátní úschova je bezpečným způsobem realizace úhrady kupní ceny nemovitosti. Níže naleznete ceník advokátní úschovy.
vypořádání majetku mezi sourozenci za života rodičů

Advokátní služba

Poskytujeme právní služby v oblasti nemovitostí. Využití advokátní úschovy kupní ceny nemovitosti je dle našeho názoru vhodné řešení k hrazení kupní ceny. Ceník advokátní úschovy uvádíme přímo na našem webu.

Skutečnost, že jsem advokátem s platnou licencí k výkonu advokacie si můžete ověřit na webových stránkách České advokátní komory nebo přímo zde.


Pojištění pro odpovědnost za škodu

Nemusíte mít obavy svěřit nám úschovu kupní ceny, jelikož jsme pojištěni za případnou odpovědnost za škodu. Jsme odpovědní za bezchybnost advokátní úschovy.

Ceník advokátní úschovy


Smlouva o advokátní úschově

K poskytnutí advokátní úschovy se uzavírá smlouva o advokátní úschově, která přesně stanovuje podmínky pro přijetí a výplatu kupní ceny nemovitosti.

Smluvním stranám advokátní úschovy vždy zasíláme potvrzení o přijetí a výplatě jakékoliv platby a řádně informujeme o pohybech na účtu advokátní úschovy.


Cena advokátní úschovy

Ceník advokátní úschovy kupní ceny nemovitosti v rámci služeb naší advokátní kanceláře:

do 1.000.000,- Kč: 7.000,- Kč

do 2.000.000,- Kč: 7.500,- Kč

do 5.000.000,- Kč: 8.500,- Kč

do 10.000.000,- Kč: 9.500,- Kč


Nezávazná poptávka advokátní úschovy

Máte zájem o více informací k advokátní úschově nebo si přejete využít mých právních služeb. Kontaktujte nás nezávazně.

Sdílet článek na sociálních sítích

darování nemovitosti cizí osobě
Nemovitostní právo

Darování nemovitosti cizí osobě

Ke změně vlastnického práva k nemovitosti může dojít na základě darování, dědického řízení nebo na základě prodeje majetku. Darování nemovitosti představuje velmi oblíbený způsob převodu vlastnického práva. Nejčastěji dochází k darování mezi rodinnými příslušníky, ale je možné darovat nemovitou věc také cizí osobě. Základní odlišnosti darování mezi nepříbuznými osobami představíme v našem článku.

Celý článek
darování nemovitosti vnukovi
Nemovitostní právo

Jak na darování nemovitosti vnukovi

Darování nemovitosti mezi rodinnými příslušníky představuje oblíbený způsob převodu vlastnického práva. Proces darování bytu vnukovi představíme v následujícím článku.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Advokátní úschova kupní ceny nemovitosti

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.