Advokátní úschova kupní ceny nemovitosti

Advokátní úschova je bezpečným způsobem realizace úhrady kupní ceny nemovitosti. Níže naleznete ceník advokátní úschovy.
vypořádání majetku mezi sourozenci za života rodičů

Advokátní služba

Poskytujeme právní služby v oblasti nemovitostí. Využití advokátní úschovy kupní ceny nemovitosti je dle našeho názoru vhodné řešení k hrazení kupní ceny. Ceník advokátní úschovy uvádíme přímo na našem webu.

Skutečnost, že jsem advokátem s platnou licencí k výkonu advokacie si můžete ověřit na webových stránkách České advokátní komory nebo přímo zde.


Pojištění pro odpovědnost za škodu

Nemusíte mít obavy svěřit nám úschovu kupní ceny, jelikož jsme pojištěni za případnou odpovědnost za škodu. Jsme odpovědní za bezchybnost advokátní úschovy.

Ceník advokátní úschovy


Smlouva o advokátní úschově

K poskytnutí advokátní úschovy se uzavírá smlouva o advokátní úschově, která přesně stanovuje podmínky pro přijetí a výplatu kupní ceny nemovitosti.

Smluvním stranám advokátní úschovy vždy zasíláme potvrzení o přijetí a výplatě jakékoliv platby a řádně informujeme o pohybech na účtu advokátní úschovy.


Cena advokátní úschovy

Ceník advokátní úschovy kupní ceny nemovitosti v rámci služeb naší advokátní kanceláře:

do 1.000.000,- Kč: 7.000,- Kč

do 2.000.000,- Kč: 7.500,- Kč

do 5.000.000,- Kč: 8.500,- Kč

do 10.000.000,- Kč: 9.500,- Kč


Nezávazná poptávka advokátní úschovy

Máte zájem o více informací k advokátní úschově nebo si přejete využít mých právních služeb. Kontaktujte nás nezávazně.

Sdílet článek na sociálních sítích

Převod majetku na děti
Nemovitostní právo

Převod majetku na děti

Dostali jste se do životní fáze, kdy přemýšlíte nad tím, že byste dětem předali nějakou část svého majetku? Chcete tento krok udělat správně a vyhnout se zbytečným komplikacím? Nejčastěji využívaným způsobem, jak v takovém případě řešit majetkové poměry v rodině je darování.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Advokátní úschova kupní ceny nemovitosti

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.