Společný návrh na rozvod vzor

Společný návrh na rozvod vzor ke stažení zdarma v tomto článku.
darovací smlouva s věcným břemenem

Společný návrh na rozvod vzor od právníka

Kliknutím na tlačítko níže získáte zdarma vzor společného návrhu na rozvod manželství. Jedná se o aktuální vzor pro letošní rok. S ohledem na právní význam rozvodu manželství však doporučujeme využití právní služby doplnění a revize tohoto vzoru, který vám můžeme poskytnout za předem stanovenou odměnu a zaslat na email.


Právní pomoc při rozvodu

Právní pomoc při rozvodu manželství? Poskytujeme komplexní právní služby v této oblasti, a to včetně online právní pomoci. Rozvodovou dokumentaci pro vás můžeme připravit rychle, odborně, online a za předem stanovenou odměnu. Pro více informací stačí kliknout na tlačítko níže. Právní pomoc také u rozvodového soudu.

Rozvodový právník Praha

Sdílet článek na sociálních sítích

darování nemovitosti cizí osobě
Nemovitostní právo

Darování nemovitosti cizí osobě

Ke změně vlastnického práva k nemovitosti může dojít na základě darování, dědického řízení nebo na základě prodeje majetku. Darování nemovitosti představuje velmi oblíbený způsob převodu vlastnického práva. Nejčastěji dochází k darování mezi rodinnými příslušníky, ale je možné darovat nemovitou věc také cizí osobě. Základní odlišnosti darování mezi nepříbuznými osobami představíme v našem článku.

Celý článek
darování nemovitosti vnukovi
Nemovitostní právo

Jak na darování nemovitosti vnukovi

Darování nemovitosti mezi rodinnými příslušníky představuje oblíbený způsob převodu vlastnického práva. Proces darování bytu vnukovi představíme v následujícím článku.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Společný návrh na rozvod vzor

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.