Vzor kupní smlouvy na pozemek

Vzor kupní smlouvy na pozemek ke stažení v tomto článku.
převod nemovitosti v rodině

Vzor kupní smlouvy na pozemek od právníka

Kliknutím na tlačítko níže získáte zdarma vzor kupní smlouvy na pozemek. Jedná se o aktuální vzor pro letošní rok.

Nezapomeňte, že k úspěšnému převodu pozemku nepostačuje pouze kupní smlouva na pozemek, ale je nutné také vyplnit a podat pro katastr nemovitostí návrh na vklad. Na katastru nemovitostí se hradí za převod pozemku správní poplatek ve výši 2.000,- Kč.


Máte obavy z katastru nemovitostí?

Máte obavy, aby jste vyplnili správně vzor kupní smlouvy na pozemek a nedošlo tak ke komplikacím na katastru nemovitostí a propadnutí již uhrazeného správního poplatku? Bohužel většina chyb v označení pozemku v kupní smlouvě v rozporu s katastrálním zákonem vede k zamítnutí vkladového řízení na katastru nemovitostí, což znamená potřebu nového vyhotovení kupní smlouvy a návrhu na vklad včetně opětovného uhrazení správního poplatku na katastru nemovitostí.

vzor kupní smlouvy na pozemek


Kdy využít pomoc právníka?

Vzor kupní smlouvy na pozemek je vhodný zejména pro ty, kteří mají dostatek zkušeností se správným vyplněním označení pozemku v kupní smlouvě a zároveň jsou schopni správně připravit návrh na vklad pro katastr nemovitostí. V opačném případě riskujete propadnutí správního poplatku na katastru nemovitostí. V ostatních případech doporučujeme využít právní pomoci k přípravě kupní smlouvy a návrhu na vklad tak, aby převod pozemku proběhnul hladce a bez komplikací.


Kupní smlouva na pozemek a návrh na vklad online

Kupní smlouva na pozemek a návrh na vklad pro katastr od právníka, a to za předem stanovenou odměnu, do tří pracovních dnů a online z pohodlí domova? Tuto právní pomoc poskytujeme. Kliknutím na tlačítko níže se může blíže seznámit s touto službou.

Sdílet článek na sociálních sítích

Co je potřeba k žádosti o rozvod
Pracovní právo

Právní rady v případě neplatné výpovědi z práce

Když vám zaměstnavatel dá výpověď, může to být velmi stresující. Důležité ale je vědět, že ne každá výpověď je automaticky platná a spravedlivá. Všechno závisí na konkrétních okolnostech a na tom, jak je tato situace v souladu se zákonem a se soudní praxí. Více poradíme v článku.

Celý článek
návrh na rozvod dohodou
Rodinné právo

Návrh na rozvod dohodou

Rozvod manželství je nepříjemná životní událost, kterou je však možné vyřešit poměrně rychle tzv. rozvodem dohodou. Více v článku.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Vzor kupní smlouvy na pozemek

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.