Právník online

Právník online je zcela základní služba, kterou poskytujeme na webu pravnipomoconline.cz. Jsem advokát, který poskytuje právní poradenství online.
Kupní smlouva na nemovitost zatíženou hypotékou

Právník online

Jsem advokát, který poskytuje právní služby také online bez nutnosti osobní schůzky. Postačí mne kontaktovat. Telefonicky, emailem nebo přes skype domluvíme podrobnosti právní služby, či přímo realizujeme právní konzultaci.

Právní poradenství online tak vyřídím pro vás rychle, odborně a moderní komunikační formou.


Jaké právní služby online poskytuji?

Jsem advokát online. Můžete mne oslovit v různých životních situacích, a to zejména na nemovitostní a rozvodové právo. Rovněž poskytuji právní pomoc online podnikatelům v rámci malých a středních podnikatelů.


Online a odpovědně

Kliknutím zde na webové stránky České advokátní komory si můžete ověřit, že jsem platně zapsaný advokát s aktivní licencí. Právní pomoc online tak poskytuji nejenom rychle a online, ale také odborně a odpovědně.


Jak právník online funguje?

V rámci mého projektu pravnipomoconline.cz mne můžete nejprve nezávazně kontaktovat. Následně se domluvíme na poskytnutí právní pomoci online. Více o fungování služby právník online se dozvíte na zde.


Sdílet článek na sociálních sítích

darování nemovitosti cizí osobě
Nemovitostní právo

Darování nemovitosti cizí osobě

Ke změně vlastnického práva k nemovitosti může dojít na základě darování, dědického řízení nebo na základě prodeje majetku. Darování nemovitosti představuje velmi oblíbený způsob převodu vlastnického práva. Nejčastěji dochází k darování mezi rodinnými příslušníky, ale je možné darovat nemovitou věc také cizí osobě. Základní odlišnosti darování mezi nepříbuznými osobami představíme v našem článku.

Celý článek
darování nemovitosti vnukovi
Nemovitostní právo

Jak na darování nemovitosti vnukovi

Darování nemovitosti mezi rodinnými příslušníky představuje oblíbený způsob převodu vlastnického práva. Proces darování bytu vnukovi představíme v následujícím článku.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Právník online

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.