Advokát nemovitosti

Jak vám může pomoci advokát v nemovitostním právu? Právní pomoc rychle, odborně a online.
darovací smlouva na byt

Advokát nemovitosti: S čím může pomoci?

V rámci mojí advokátní praxe vám mohu pomoci v nemovitostním právu zejména při řešení:


Kvalitní smlouva a katastr nemovitostí

Kvalitní smlouva od advokáta v oblasti nemovitostí vám zajistí hladký průběh vkladového řízení na katastru nemovitostí. Většina chyb v nesprávném označení nemovitosti ve smlouvě je totiž postižena zamítnutím vkladového řízení na katastru s následkem propadnutí správního poplatku.

Pokud chcete mít jistotu rychlého a bezproblémového jednání s katastrem nemovitostí, pak doporučuji využít služeb specializovaného advokáta v nemovitostním právu.

Advokát na nemovitosti vám také může pomoci s kontrolou právního stavu nemovitosti, která má být předmětem převodu, a to k ochraně vašich práv.

Darování nemovitosti


Advokát nemovitosti online

Právní služby v oblasti nemovitostního práva poskytuji také online bez nutnosti osobní schůzky. Právní pomoc tak obdržíte ode mne z pohodlí vašeho domova. Takto mohu poskytovat právní pomoc rychle, efektivně a při zachování vysoké míry odbornosti.

Kromě přípravy potřebných smluv online poskytuji také právní pomoc při kontrole rezervačních, kupních a jiných smluv, které obdržíte od druhé smluvní strany nebo realitní kanceláře.

Pokud řešíte koupi bytu od developera, pak poskytuji komplexní právní pomoc online, a to včetně kontroly dokumentace od financující banky. Připravila jsem k tomuto tématu článek pro server bezporadce.cz, který si můžete přečíst kliknutím ZDE.


Advokát nemovitosti a cena právní pomoci?

Advokát nemovitosti a cena právní služby? Většinu právních služeb v oblasti nemovitostního práva poskytujeme za předem stanovenou odměnu. Cenu řady právních služeb naleznete v ceníku, který naleznete u konkrétních služeb kliknutím ZDE.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nemovitostní právo

Advokátní úschova při převodu nemovitosti

Plánujete koupi či prodej nemovitosti a chcete, aby byl celý proces v maximální možné míře bezproblémový a bezpečný? V tomto článku si přiblížíme základní informace o institutu advokátní úschovy při převodu nemovitosti.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Advokát nemovitosti

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.