Právník pro startup

Začínáte podnikat a přejete si proměnit svou obchodní vizi na skutečnost? Poskytnu vám potřebnou právní pomoc online, rychle a odborně.
vypořádání mezi sourozenci

Založení společnosti

Většina startup podnikatelů na začátku řeší, zda podnikat jako OSVČ nebo založit společnost. Pokud jsou vaše obchodní vize větší, pak lze doporučit založit společnost – zpravidla s.r.o. Můžete se na mne obrátit k analýze vhodného řešení pro váš startup a rychlého zajištění založení společnosti nebo živnosti.


Nastavení smluvních podmínek s obchodními partnery

Kvalitní smlouva je základem úspěšného podnikání. Připravím veškeré potřebné smlouvy tak, abyste měli férové smluvní podmínky s vašimi obchodními partnery. Dobrá smlouva může předejít obvykle zbytečným sporům.


Právní ochrana know how

V rámci začínajícího podnikání je vhodné nastavit právní ochranu know how s třetími subjekty. Doporučuji zejména uzavírání jednoduché, ale účinné dohody o mlčenlivosti.


Zákonné povinnosti vůči spotřebitelům

Nesprávně nastavené smluvní podmínky vůči odběratelům/spotřebitelům mohou způsobit obtíže pro startup (spory, pokuty od státních orgánů, negativní recenze). Nastavte si správné smluvní podmínky s odběrateli/spotřebiteli k hladkému začátku podnikání.

smlouva o poskytování služeb


Právník pro startup online

Zakládáte startup a potřebujete právního rádce ve spleti paragrafů? Můžete se na nás obrátit. Právní služby poskytujeme moderní formou pro 21. století, a to online bez nutnosti schůzky, rychle, avšak odborně. Cenovou politiku máme dostupnou pro začínající podnikatele, kdy právní pomoc poskytujeme za předem stanovenou odměnu.

Potřebujete právní pomoc? Neváhejte nás nezávazně kontaktovat.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nemovitostní právo

Převod nemovitosti mezi sourozenci

Chystáte se darovat nemovitost svému bratrovi či sestře? Chtete vědět, jak takový převod nemovitosti mezi sourozenci probíhá? Základní informace se dozvíte v tomto článku.

Celý článek
Nemovitostní právo

Advokátní úschova při převodu nemovitosti

Plánujete koupi či prodej nemovitosti a chcete, aby byl celý proces v maximální možné míře bezproblémový a bezpečný? V tomto článku si přiblížíme základní informace o institutu advokátní úschovy při převodu nemovitosti.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Právník pro startup

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.