Právník na pracovní právo

Právník na pracovní právo online. Rychlá a odborná právní pomoc v pracovním právu.
darovací smlouva s věcným břemenem

Právník na pracovní právo online

Poskytujeme rychlou a odbornou právní pomoc online v pracovním právu bez nutnosti osobní schůzky. Komunikace telefonicky, emailem nebo přes skype. Pokud si však přejete, rádi se s vámi sejdeme také osobně po domluvě termínu schůzky.

V jakých oblastech pracovního práva vám můžeme pomoci?


Řešení neplatného rozvázání pracovního poměru

Pomůžeme vám při řešení neplatného rozvázání pracovního poměru, ať jste v pozici zaměstnance nebo zaměstnavatele. Více se dozvíte kliknutím zde.

Věděli jste, že v určitých případech může brouzdání na internetu v pracovní době skončit rozvázáním pracovního poměru? Více se dozvíte v právním článku.


Dlužná mzda

Právník na pracovní právo byl mět být schopen pomoci také při sporech o dlužnou mzdu. Rovněž tuto službu poskytujeme v pracovní právu. Více se o dlužné mzdě dozvíte v tomto článku kliknutím zde.


Konzultace online v pracovním právu

Můžete se na nás obrátit ke konzultaci v pracovním právu, ať jste zaměstnavatelem nebo zaměstnancem. Poskytujeme právní pomoc s důrazem na rychlé a komplexní řešení vaší životní situace.

Sdílet článek na sociálních sítích

darování nemovitosti cizí osobě
Nemovitostní právo

Darování nemovitosti cizí osobě

Ke změně vlastnického práva k nemovitosti může dojít na základě darování, dědického řízení nebo na základě prodeje majetku. Darování nemovitosti představuje velmi oblíbený způsob převodu vlastnického práva. Nejčastěji dochází k darování mezi rodinnými příslušníky, ale je možné darovat nemovitou věc také cizí osobě. Základní odlišnosti darování mezi nepříbuznými osobami představíme v našem článku.

Celý článek
darování nemovitosti vnukovi
Nemovitostní právo

Jak na darování nemovitosti vnukovi

Darování nemovitosti mezi rodinnými příslušníky představuje oblíbený způsob převodu vlastnického práva. Proces darování bytu vnukovi představíme v následujícím článku.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Právník na pracovní právo

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.