Právník na pracovní právo

Právník na pracovní právo online. Rychlá a odborná právní pomoc v pracovním právu.
darovací smlouva s věcným břemenem

Právník na pracovní právo online

Poskytujeme rychlou a odbornou právní pomoc online v pracovním právu bez nutnosti osobní schůzky. Komunikace telefonicky, emailem nebo přes skype. Pokud si však přejete, rádi se s vámi sejdeme také osobně po domluvě termínu schůzky.

V jakých oblastech pracovního práva vám můžeme pomoci?


Řešení neplatného rozvázání pracovního poměru

Pomůžeme vám při řešení neplatného rozvázání pracovního poměru, ať jste v pozici zaměstnance nebo zaměstnavatele. Více se dozvíte kliknutím zde.

Věděli jste, že v určitých případech může brouzdání na internetu v pracovní době skončit rozvázáním pracovního poměru? Více se dozvíte v právním článku.


Dlužná mzda

Právník na pracovní právo byl mět být schopen pomoci také při sporech o dlužnou mzdu. Rovněž tuto službu poskytujeme v pracovní právu. Více se o dlužné mzdě dozvíte v tomto článku kliknutím zde.


Konzultace online v pracovním právu

Můžete se na nás obrátit ke konzultaci v pracovním právu, ať jste zaměstnavatelem nebo zaměstnancem. Poskytujeme právní pomoc s důrazem na rychlé a komplexní řešení vaší životní situace.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nemovitostní právo

Advokátní úschova při převodu nemovitosti

Plánujete koupi či prodej nemovitosti a chcete, aby byl celý proces v maximální možné míře bezproblémový a bezpečný? V tomto článku si přiblížíme základní informace o institutu advokátní úschovy při převodu nemovitosti.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Právník na pracovní právo

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.