Právní články

Novinky a články ze světa práva.

na co se ptá soudce při rozvodu
Rodinné právo

Na co se ptá soudce při rozvodu

Čeká Vás rozvod manželství a zajímá vás, na jaké otázky můžete být v průběhu řízení dotazováni? Na co vše se ptá soudce v průběhu rozvodovém procesu se dočtete v našem článku.

Celý článek
sporný rozvod
Rodinné právo

Co je sporný rozvod

Stojíte nyní před těžkým obdobím v souvislosti s rozvodem? Jako advokáti chápeme, že rozvod může být emocionálně i právně složitou záležitostí, která ovlivňuje celý život rodiny. V tomto článku se zaměříme na klíčové aspekty sporného rozvodu a poskytneme užitečné informace a rady.

Celý článek
Smlouva o převodu družstevního podílu 2023
Nemovitostní právo

Smlouva o převodu družstevního podílu 2023

Zabýváte se nyní otázkou převodu podílu v bytovém družstvu? Smlouva o převodu družstevního podílu je dokument, který umožňuje prodej nebo darování družstevního bytu. Jaké klíčové prvky by měla tato smlouva obsahovat poradíme v článku.

Celý článek
Nájemní smlouva na rodinný dům
Nemovitostní právo

Nájemní smlouva na rodinný dům

Nájemní smlouva na rodinný dům může být záležitostí, která vzbuzuje mnoho otázek. V tomto článku se společně podíváme na klíčové aspekty nájemních smluv na rodinné domy a probereme, na co si dát pozor.

Celý článek

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Kontaktujte nás k řešení vašeho právního dotazu. Ozveme se vám co nejdříve.

Nezávazná poptávka - Články

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat nezávaznou poptávku právních služeb, na základě které Vás kontaktujeme, abychom mohli provést nacenění služeb a následně pomoci s řešením právního problému.